Elektroapgāde

SIA “J.E.F.” ir inženiertehnisks uzņēmums, kas sniedz virkni elektrotehniskus un datu komunikācijas pakalpojumus visā Latvijā: projektēšana, izbūve, ekspluatācija, apkalpošana.

SIA “J.E.F.” darbību sāka 1995. gadā. Veiksmīgi strādājot un attīstoties, uzņēmums ir paplašinājies un šobrīd ir viens no tiem, kas nodrošina elektrolīniju izbūvi un to projektēšanu visā Latvijā, iesaistot kvalificētus un profesionālus darbiniekus. Uzņēmums nodrošina industriālo objektu, skolu, slimnīcu, bibliotēku, loģistikas centru, noliktavu, lauksaimniecības ražotņu un daudzu citu elektro un vājstrāvu komunikāciju apsaisti un projektēšanu.

Imprimer

Kvalitātes vadības sistēma uzņēmumā tika ieviesta un sertificēta 2009. gadā saskaņā ar standarta ISO 9001 prasībām. Sertificētā sfēra “Elektroietaišu līdz 20 kW spriegumam projektēšana un izbūve.”

Standarts ISO 9001 „Kvalitātes pārvaldības sistēmas. Prasības,” ir pasaulē pazīstamākais standarts. Uzņēmuma atbilstība šim standartam klientiem apliecina, ka SIA  J.E.F. rūpējas par savu pakalpojumu kvalitāti, uzturot kvalitātes vadības sistēmu (KVS), periodiski izejot neatkarīgu auditoru pārbaudi un apliecinot sistēmas efektivitāti ar sertifikātu.

Kvalitātes politika

DSC02342

Comments are closed