Kontakti

Valdes priekšsēdētājs:   Jānis Fogels seniors, +371 29287714 janis.fogels@jef.lv
Valdes loceklis (elektroapgāde): Jānis Fogels juniors, +371 29284381 janis@jef.lv
Galdniecības vadītājs:   Edgars Fogels +371 26528667 edgars@jef.lv
 
 
Grāmatvedība:   Inguna Šķepaste +371 26307858
Fakss: +371 63722254
inguna@jef.lv
Noliktava:   Sarmīte Ansone +371 28650922 sarmite@jef.lv
 
 
Elektroapgāde:
Darbu Vadītāji:   Normunds Eglīte +371 26405315 normunds@jef.lv
  Gatis Zerviņš +371 26423404 gatis@jef.lv
  Aleksandrs Kabajevs +371 28618103 aleksandrs@jef.lv
Projektēšana:   Mihails Obidins +371 25947162 mihails@jef.lv
  Andris Ivzāns +371 22141858 andris@jef.lv
Tāmēšana: Evita Gaidišķe +371 29383802 evita@jef.lv
 
 
Galdniecība:
Galdniecības darbu vadītājs:   Artis Lukstiņš +371 26405300 artis@jef.lv
Mēbeļu rasētājs:   Guntars Strogonovs +371 26645951 guntars@jef.lv
 
Sazinies ar mums:

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tēma

___

Jūsu ziņa

Comments are closed