Par mums

SIA “J.E.F.” ir ģimenes uzņēmums, kurš dibināts 1995. gadā, kā elektrotehnisko pakalpojumu veicējs, galvenokārt elektromontāžas jomā.

Kopš J.E.F. dibināšanas notiek nemitīga attīstība un uzņēmums šodien sniedz plašu saistītu pakalpojumu klāstu elektrības un kopš 2008. gada arī galdniecības nozarēs, iesaistot kvalificētus un profesionālus darbiniekus, pielietojot modernus un inovatīvus darba paņēmienus un tehnoloģijas.

Mūsu mērķis: Caur apmierinātu klientu, attīstīt dinamisku, pelnošu uzņēmumu.

Ļoti augsta pakalpojumu kvalitāte, inovācijas un daudzu gadu nenovērtējama pieredze ir tas, ko mēs varam piedāvāt mūsu klientam. Mūsu darbinieku uzdevums ir nodrošināt augstus tehniskos un darba izpildes standartus, apvienojot inovativitāti, kvalitāti ar efektivitāti, katram projektam, iekļaujoties budžetā, termiņos un augstajās tehniskajās prasībās.

Mūsu klientu vidū ir celtniecības firmas, ceļubūves uzņēmumi, Latvenergo, lauksaimniecības uzņēmumi, pašvaldības, industriālie parki, rūpniecības uzņēmumi un daudzi citi uzņēmumi, kā ari individuālie klienti.

SIA “J.E.F.” lepojas ar saviem darbiniekiem, kuri savā jomā nodrošina mūsu klientus ar jaunākajiem un vismodernākajiem pakalpojumiem visā Latvijā.

Comments are closed