Produkcija

Trīsslāņu parkets

parkets

Parkets un koka grīdas vienmēr aktuālas.
Parkets no visdažādākajām koku šķirnēm gan klasiskie – ozols, osis, kļava, dižskābardis, bērzs, ķirsis, gan eksotiskie, tumšie un vidēji tumšie toņi – merbau, jarrah, riekstkoks. Mūsdienīgi koksnes virsmas apstrādes veidi – balināts, tonēts, saskrāpēts, tvaicēts. Virsmas apstrāde vai nu ar laku vai eļļu.

Ekoloģiskums, skaistums un augstas estētiskās un praktiskās īpašības – tās ir svarīgākās parketu priekšrocības. Koka grīda ir klasika veidojot dzīvojamās telpas interjeru. Dabiska, mierīga, mājīga atmosfēra. Koka rakstu šarms. Ilgmūžība. Un papildus fakts, ka koks laika gaitā kļūst aizvien skaistāks, padara parketa grīdu par ideālu izvēli mājās.

Parkets >>

Koka durvis

durvis1

Izgatavojam augstas kvalitātes, jebkāda veida un sarežģītības ārdurvis un iekšdurvis.

Masīvkoka, ar vai bez stiklojuma, ugunsdrošas, bīdāmas, vienviru, divviru un pēc indivuduāliem pasūtījumiem. Pieejamas dažādas dabīga koka sugas (priede, osis, ozols, kļava, dižskabārdis, venge, ķirsis, zebrano) un plašs dabīgā finierējuma klāsts.

Kopā ar mūsu profesionāļiem varēsiet izvēlēties sev piemērotāko durvju materiālu, durvju toni, dizainu, elementu izvietojumu un formu, kā arī kopējo biezumu, platumu, augstumu un ailes formu.

Durvis >>

Koka kāpnes

kapnes

Piedāvājam vairāku augstas kvalitātes koksnes šķirņu kāpnes, kuras dabiski iederēsies interjerā, radīs cēluma un elegances sajūtu. Pēc pasūtījuma izgatavojam:

  • Spirālveida kāpnes;
  • Moduļu;
  • Gravētās, grieztās;
  • Tauriņtipa (ar noteiktiem pakāpieniem katrai kājai );
  • Kāpnes pēc indivuduāla pasūtījuma.

Koka kāpnes mūsdienu celtnieku vidū ir vispopulārākā izvēle – tās ir ekoloģiski tīra materiāla, siltas, visdažādāko dizainu un elementu, viegli apstrādājamas, tradicionālas un vienkārši skaistas. Galvenās prasības šādām trepēm – ērtība, drošība, estētiskums.

Kāpnes >>

Koka mēbeles

mebeles

Ražojam koka mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, nestandarta koka mēbeles, kas izceļas ar individuālu dizainu un augstu kvalitāti.

Mēbeļu ražošanai izmantojam gan masīvkokus, gan līmētus, apstrādātus ar aizsarglīdzekļiem. Izgatavojam mēbeles iekštelpām, āra telpām, bērnistabām, viesistabām, guļamistabām, kabinetiem, restorāniem, u.c.

Mēbeles >>

Koka konstrukcijas

konstrukcijas
Koka konstrukcijas ar katru gadu paliek aizvien pieprasītākas, jo tās ir ekoloģiskas un ekonomiskas, kā arī sniedz plašas dizaina, krāsu un interjera iespējas. Izbūvējam lapenes, stāvbūves, tiltus, koka karkasa mājas, koka ziemas dārzus, virsgaismas, un citas konstrukcijas pēc pasūtītāja vēlmes.

Tā kā jumta kopnes mēdz būt visdažādāko veidu, tad arī virsgaismas var izbūvēt visādas – arkveida, trīsstūrveida, trapecveida. Jumtā var iebūvēt jumta logus, jumta lūkas, savienot virsgaismu ar erkeru, kā arī izgaismot to ar gaismekļiem.

Dekoratīvie paneļi, griezta koka paneļi un mazās delikātās detaļas dod nebeidzamas iespējas izveidot savu māju oriģinālu un atšķirīgu no citām ēkām. Durvīm populāra ir arkveida aile ar grebtiem elementiem. Kokgriezumu rotājumi pārvērš koka paneļus par mākslas darbiem.

Izgatavojam koka līstes, durvju apdares, visu veidu apmales un maliņas, karnīzes, kā arī specpasūtījumus. Līstes var kombinēt atbilstoši klienta vēlmēm, radot jaunu dizainu, kā arī radoši apvienojot dekoratīvos elementus ar mēbelēm.

Koka konstrukcijas >>

Koka pakešu logi

Koka logi ne tikai ir mūsdienīgi, bet arī ir tradicionāli, funkcionāli, visādu izmēru, piemēroti Latvijas apstākļiem un būvniecības projektiem. Šie logi nodrošina gaisa ventilāciju telpās un rada dabisku un dzīvīgu vidi.

Koksni vēl joprojām uzskata par vienu no labākajiem siltumizolācijas materiāliem, kas palīdz novērst kondensāta izveidi ap logu rāmjiem. Koka logi nodrošina siltumu ziemā un istabas atdzišanu vasarā.

Pateicoties koksnes uzbūvei, tajā nepārtraukti notiek gaisa un mitruma apmaiņa, kas rada darbam un iedzīvei labvēlīgu mikroklimatu.

Galerija >>

Comments are closed