Kontakt


Styremedlem (strømforsyning): Jānis Fogels juniors, +371 29284381 janis@jef.lv
Snekkersjef:  Edgars Fogels +371  26528667 edgars@jef.lv
galdnieciba@jef.lv
 
 
Bokføring:   Inguna Šķepaste +371  29283832 inguna@jef.lv
Lager:   Māra Birne +371 28265773 noliktava@jef.lv
 
 
Strømforsyning:
Arbeidsledere:  Normunds Eglīte +371 26405315 normunds@jef.lv
  Gatis Zerviņš +371 26423404 gatis@jef.lv
  Aleksandrs Kabajevs +371 28618103 aleksandrs@jef.lv
Prosjektering:   Mihails Obidins +371 25947162 mihails@jef.lv
  Andris Ivzāns +371 22141858 andris@jef.lv
Prisestimering:   Evita Gaidišķe +371 29383802 evita@jef.lv
 
 
Snekkeri:
Arbeidsleder, snekkeri:   Artis Lukstiņš +371 26405300 artis@jef.lv
Mēbeļu rasētājs:   Guntars Strogonovs +371 26645951 guntars@jef.lv
 
Ta kontakt med oss:

Ditt navn (skal fylles)

Din e-post (skal fylles)

Tema

___

Melding

Comments are closed